|
Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10 i 11
lat - 2010 Pu豉wy, 29. - 30.5.2010 |
|
<< TOP >> |
Konkurencja 1 29.5.10 - 17:02 |
Dziewcz靖, 100m klasyczny | Wyniki |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | KOPE Aleksandra | 00 | Delfinek ㄆk闚 | 1:41.57 | 259 | 47.92 | 53.65 | |||
2. | 烘UDA Weronika | 00 | Lublinianka | 1:43.80 | 242 | 48.48 | 55.32 | |||
3. | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia widnik | 1:48.10 | 215 | 50.31 | 57.79 | |||
4. | KONOPA Magda | 00 | Lublinianka | 1:50.03 | 203 | 51.25 | 58.78 | |||
5. | CIELIK Marcelina | 00 | 51 Lublin | 1:53.08 | 187 | 56.50 | 56.58 | |||
6. | REJMAK Karolina | 00 | Tr鎩ka Pu豉wy | 1:53.27 | 186 | 52.84 | 1:00.43 | |||
7. | KRAWCZUK Katarzyna | 00 | Orka Zamo | 1:53.73 | 184 | 52.76 | 1:00.97 | |||
8. | ZABΜCKA Patrycja | 00 | Delfinek ㄆk闚 | 2:01.00 | 153 | 56.48 | 1:04.52 | |||
9. | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamo | 2:01.62 | 151 | 55.28 | 1:06.34 | |||
10. | TRYNKIEWICZ Weronika | 00 | Fala Kranik | 2:02.23 | 148 | 57.86 | 1:04.37 | |||
11. | SAJ Natalia | 00 | Lublinianka | 2:07.92 | 129 | 1:00.37 | 1:07.55 | |||
12. | GURA Alicja | 00 | Orka Zamo | 2:08.21 | 129 | 1:00.33 | 1:07.88 | |||
13. | NETCZUK Julia | 00 | Tr鎩ka Pu豉wy | 2:09.88 | 124 | 1:00.31 | 1:09.57 | |||
14. | W兄OWICZ Magdalena | 00 | Lider Che軛 | 2:10.99 | 121 | 1:00.18 | 1:10.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 29.5.10 - 17:24 |
Ch這pc闚, 100m klasyczny |
Wyniki |
|
Top Times LOZP 11 lat i m. | 1:22.39 | KUBI Jakub | ORLUB | Lublin | 2009 |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | GRZESZCZYK Kacper | 99 | Tr鎩ka Pu豉wy | 1:25.56 | 304 | 40.34 | 45.22 | |||
2. | CIELIK Jakub | 99 | 51 Lublin | 1:29.75 | 264 | 41.42 | 48.33 | |||
3. | KR粌 Oskar | 99 | Orlik Lublin | 1:34.08 | 229 | 44.65 | 49.43 | |||
4. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 1:34.33 | 227 | 45.25 | 49.08 | |||
5. | ZAWADZKI Krystian | 99 | Tr鎩ka Pu豉wy | 1:35.44 | 219 | 45.38 | 50.06 | |||
6. | G兄IOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 1:39.40 | 194 | 47.70 | 51.70 | |||
7. | TARCZYDΜ Janusz | 99 | Skarpa Lublin | 1:39.62 | 193 | 45.94 | 53.68 | |||
8. | OLECH Maksymilian | 99 | Skarpa Lublin | 1:41.95 | 180 | 48.10 | 53.85 | |||
9. | RZEPECKI Micha | 99 | Skarpa Lublin | 1:42.08 | 179 | 49.56 | 52.52 | |||
10. | WI邛O Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:43.67 | 171 | 49.23 | 54.44 | |||
11. | CHAxT Stanis豉w | 99 | Skarpa Lublin | 1:47.35 | 154 | 50.64 | 56.71 | |||
12. | SAWICKI Rafa | 99 | Olimpia Lublin | 1:48.06 | 151 | 51.06 | 57.00 | |||
13. | BARTO Bart這miej | 99 | Fala Kranik | 1:51.10 | 139 | 52.32 | 58.78 | |||
14. | R荅YCKI Kacper | 99 | Olimpia Lublin | 1:56.46 | 121 | 54.27 | 1:02.19 | |||
15. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | 1:57.06 | 119 | 53.95 | 1:03.11 | |||
16. | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Bi貪oraj | 2:05.28 | 97 | 1:01.21 | 1:04.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 29.5.10 - 17:31 |
Dziewcz靖, 50m motylkowy | Wyniki |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK Ewa | 00 | Orlik Lublin | 38.79 | 279 | |||
2. | 烘UDA Weronika | 00 | Lublinianka | 43.56 | 197 | |||
3. | CIELIK Marcelina | 00 | 51 Lublin | 44.46 | 186 | |||
4. | SMOR乎IEWICZ Sara | 00 | Wodnik Radom | 48.68 | 141 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 29.5.10 - 17:33 |
Ch這pc闚, 50m motylkowy |
Wyniki |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | CHAREWICZ Hubert | 00 | 畝k Bia豉 Podlaska | 37.31 | 219 | |||
2. | CZARNIECKI Jakub | 00 | Orka Zamo | 39.55 | 184 | |||
3. | WΜDARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kranik | 39.94 | 179 | |||
4. | WOKO Stanis豉w | 00 | 51 Lublin | 40.93 | 166 | |||
5. | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kranik | 48.21 | 102 | |||
6. | PAΧGA Gabriel | 00 | Fala Kranik | 49.97 | 91 | |||
7. | WOΜSZYN Jan | 00 | Sparta Bi貪oraj | 50.18 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 29.5.10 - 17:50 |
Ch這pc闚, 100m zmienny | Wyniki |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Bi貪oraj | 1:25.49 | 225 | 38.27 | 47.22 | |||
2. | WOKO Stanis豉w | 00 | 51 Lublin | 1:29.28 | 198 | 41.61 | 47.67 | |||
3. | WI紑KO Dawid | 00 | Orka Zamo | 1:37.58 | 152 | 45.20 | 52.38 | |||
4. | ΣKASZCZYK MATEUSZ | 00 | Wodnik Krasnystaw | 1:38.16 | 149 | 46.44 | 51.72 | |||
5. | TARASIUK Sebastian | 00 | Lublinianka | 1:41.96 | 133 | 47.14 | 54.82 | |||
6. | WOΜSZYN Jan | 00 | Sparta Bi貪oraj | 1:43.68 | 126 | 47.48 | 56.20 | |||
7. | WINNICKI Maciej | 00 | Fala Kranik | 1:46.30 | 117 | 49.00 | 57.30 | |||
8. | WONIAK Patryk | 00 | Lublinianka | 1:53.54 | 96 | 55.82 | 57.72 | |||
9. | MASIAK Mateusz | 00 | Fala Kranik | 2:08.63 | 66 | 1:04.82 | 1:03.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 29.5.10 - 18:04 |
Ch這pc闚, 100m zmienny | Wyniki |
|
Top Times LOZP 11 lat i m. | 1:15.56 | LESZMAN Sebastian | AVSWI | Lublin | 2008 |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | CIELIK Jakub | 99 | 51 Lublin | 1:22.81 | 248 | 38.47 | 44.34 | |||
2. | GRZESZCZYK Kacper | 99 | Tr鎩ka Pu豉wy | 1:23.41 | 243 | 41.48 | 41.93 | |||
3. | WIDZ Miko豉j | 99 | Orlik Lublin | 1:26.66 | 216 | 40.98 | 45.68 | |||
4. | ZAWADZKI Krystian | 99 | Tr鎩ka Pu豉wy | 1:26.78 | 216 | 41.31 | 45.47 | |||
5. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 1:27.98 | 207 | 40.66 | 47.32 | |||
6. | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Bi貪oraj | 1:29.56 | 196 | 41.98 | 47.58 | |||
7. | KRAMEK Eryk | 99 | Wodnik Radom | 1:29.79 | 195 | 42.16 | 47.63 | |||
8. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 1:29.84 | 194 | 44.75 | 45.09 | |||
9. | SAWICKI Rafa | 99 | Olimpia Lublin | 1:35.79 | 160 | 44.06 | 51.73 | |||
10. | TARCZYDΜ Janusz | 99 | Skarpa Lublin | 1:35.98 | 159 | SC 1 | 44.72 | 51.26 | ||
11. | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 1:35.98 | 159 | SC 2 | 46.06 | 49.92 | ||
12. | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kranik | 1:36.70 | 156 | 46.73 | 49.97 | |||
13. | BUJANOWSKI Kamil | 99 | Sparta Bi貪oraj | 1:39.65 | 142 | 47.53 | 52.12 | |||
14. | WI邛O Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:40.68 | 138 | 50.29 | 50.39 | |||
15. | BARTO Bart這miej | 99 | Fala Kranik | 1:44.13 | 125 | 50.30 | 53.83 | |||
16. | CEBULA Micha | 99 | Sparta Bi貪oraj | 1:46.96 | 115 | 49.76 | 57.20 | |||
17. | RZEPECKI Micha | 99 | Skarpa Lublin | 1:46.97 | 115 | 53.22 | 53.75 | |||
18. | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Bi貪oraj | 1:51.15 | 103 | 54.08 | 57.07 | |||
19. | OLECH Maksymilian | 99 | Skarpa Lublin | 1:51.66 | 101 | 55.91 | 55.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30.5.10 - 10:06 |
Ch這pc闚, 50m dowolny | Wyniki |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | CHAREWICZ Hubert | 00 | 畝k Bia豉 Podlaska | 32.42 | 266 | |||
2. | CZARNIECKI Jakub | 00 | Orka Zamo | 34.41 | 223 | |||
3. | WOKO Stanis豉w | 00 | 51 Lublin | 35.91 | 196 | |||
4. | ΣKASZCZYK MATEUSZ | 00 | Wodnik Krasnystaw | 37.29 | 175 | |||
5. | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kranik | 39.66 | 146 | SC 1 | ||
6. | PAΧGA Gabriel | 00 | Fala Kranik | 39.66 | 146 | SC 2 | ||
7. | WI紑KO Dawid | 00 | Orka Zamo | 39.79 | 144 | |||
8. | MADRAS B豉瞠j | 00 | Fala Kranik | 40.26 | 139 | |||
9. | WOΜSZYN Jan | 00 | Sparta Bi貪oraj | 42.25 | 120 | |||
10. | WINNICKI Maciej | 00 | Fala Kranik | 43.88 | 107 | |||
11. | WONIAK Patryk | 00 | Lublinianka | 44.58 | 102 | |||
12. | JANIK Kacper | 00 | Fala Kranik | 45.33 | 97 | |||
13. | SZUWARA Kacper | 00 | Orka Zamo | 46.44 | 91 | |||
14. | BARSKI Marcel | 00 | Lublinianka | 46.78 | 89 | |||
15. | OBST Rados豉w | 00 | Orka Zamo | 47.71 | 84 | |||
16. | ZAJ丘 Maciej | 00 | Lider Che軛 | 47.76 | 83 | |||
17. | MASIAK Mateusz | 00 | Fala Kranik | 47.84 | 83 | |||
18. | KOzON Patryk | 00 | Orka Zamo | 48.32 | 80 | |||
19. | KOLENDA Ignacy | 00 | Lider Che軛 | 48.46 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30.5.10 - 10:38 |
Ch這pc闚, 200m klasyczny |
Wyniki |
|
Top Times LOZP 11 lat i m. | 2:53.88 | KUBI Jakub | ORLUB | Oswiecim | 2009 |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | GRZESZCZYK Kacper | 99 | Tr鎩ka Pu豉wy | 3:03.55 | 310 | 42.45 | 46.94 | 46.93 | 47.23 | |
2. | CIELIK Jakub | 99 | 51 Lublin | 3:09.53 | 281 | 42.22 | 48.19 | 49.63 | 49.49 | |
3. | KR粌 Oskar | 99 | Orlik Lublin | 3:18.16 | 246 | 46.44 | 50.88 | 51.74 | 49.10 | |
4. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 3:23.79 | 226 | 46.76 | 52.30 | 52.45 | 52.28 | |
5. | ZAWADZKI Krystian | 99 | Tr鎩ka Pu豉wy | 3:28.12 | 212 | 46.62 | 52.25 | |||
6. | KRAMEK Eryk | 99 | Wodnik Radom | 3:34.17 | 195 | 49.35 | 53.71 | 55.32 | 55.79 | |
7. | BARTO Bart這miej | 99 | Fala Kranik | 3:40.45 | 179 | 50.12 | 58.30 | 56.56 | 55.47 | |
8. | G兄IOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 3:40.79 | 178 | 50.25 | 55.91 | 56.96 | 57.67 | |
9. | RZEPECKI Micha | 99 | Skarpa Lublin | 3:41.75 | 176 | 52.06 | 57.94 | 54.63 | 57.12 | |
10. | WI邛O Filip | 99 | Skarpa Lublin | 3:43.54 | 171 | 52.32 | 58.60 | |||
11. | SAWICKI Rafa | 99 | Olimpia Lublin | 3:44.84 | 169 | 51.63 | 57.37 | 58.17 | 57.67 | |
12. | R荅YCKI Kacper | 99 | Olimpia Lublin | 4:04.73 | 131 | 57.58 | 1:02.46 | 1:04.22 | 1:00.47 | |
13. | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Bi貪oraj | 4:05.63 | 129 | 1:01.26 | 1:02.16 | 1:00.56 | 1:01.65 | |
14. | CEBULA Micha | 99 | Sparta Bi貪oraj | 4:08.29 | 125 | 56.32 | 1:03.76 | |||
15. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | 4:08.56 | 125 | 56.03 | 1:04.51 | 1:06.52 | 1:01.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30.5.10 - 10:52 |
Dziewcz靖, 50m klasyczny | Wyniki |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KOPE Aleksandra | 00 | Delfinek ㄆk闚 | 47.52 | 251 | |||
2. | SMYΒK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 47.90 | 245 | |||
3. | 烘UDA Weronika | 00 | Lublinianka | 48.20 | 240 | SC 1 | ||
4. | PRADIUCH 畝neta | 00 | 畝k Bia豉 Podlaska | 48.20 | 240 | SC 2 | ||
5. | HAJDENRAICH Julia | 00 | Fala Kranik | 51.18 | 201 | |||
6. | KONOPA Magda | 00 | Lublinianka | 51.43 | 198 | |||
7. | SMOR乎IEWICZ Sara | 00 | Wodnik Radom | 51.51 | 197 | |||
8. | STRUK Marcelina | 00 | Sparta Bi貪oraj | 52.01 | 191 | SC 1 | ||
9. | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia widnik | 52.01 | 191 | SC 2 | ||
10. | KRAWCZUK Katarzyna | 00 | Orka Zamo | 52.40 | 187 | |||
11. | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamo | 53.20 | 179 | SC 1 | ||
12. | CIELIK Marcelina | 00 | 51 Lublin | 53.20 | 179 | SC 2 | ||
13. | REJMAK Karolina | 00 | Tr鎩ka Pu豉wy | 53.48 | 176 | |||
14. | TRYNKIEWICZ Weronika | 00 | Fala Kranik | 57.49 | 142 | |||
15. | ZABΜCKA Patrycja | 00 | Delfinek ㄆk闚 | 57.70 | 140 | |||
16. | NETCZUK Julia | 00 | Tr鎩ka Pu豉wy | 58.82 | 132 | |||
17. | GURA Alicja | 00 | Orka Zamo | 59.06 | 131 | |||
18. | MAGRYTA Aleksandra | 00 | Tr鎩ka Pu豉wy | 59.52 | 128 | |||
19. | W兄OWICZ Magdalena | 00 | Lider Che軛 | 1:00.38 | 122 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30.5.10 - 10:58 |
Ch這pc闚, 50m klasyczny |
Wyniki |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WΜDARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kranik | 44.26 | 212 | |||
2. | WOKO Stanis豉w | 00 | 51 Lublin | 45.84 | 191 | |||
3. | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kranik | 47.88 | 168 | |||
4. | KOWALSKI Jakub | 00 | Fala Kranik | 49.14 | 155 | |||
5. | ΣKASZCZYK MATEUSZ | 00 | Wodnik Krasnystaw | 52.28 | 129 | |||
6. | 狹RAW Karol | 00 | Fala Kranik | 53.66 | 119 | |||
7. | OBST Rados豉w | 00 | Orka Zamo | 55.59 | 107 | |||
8. | BARSKI Marcel | 00 | Lublinianka | 56.86 | 100 | |||
9. | KOzON Patryk | 00 | Orka Zamo | 58.38 | 93 | SC 1 | ||
10. | K犴IK Szymon | 00 | Lublinianka | 58.38 | 93 | SC 2 | ||
11. | MAJEWSKI Gabriel | 00 | Fala Kranik | 1:12.70 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30.5.10 - 11:40 |
Ch這pc闚, 200m grzbietowy |
Wyniki |
|
Top Times LOZP 11 lat i m. | 2:33.25 | CHOJAK Rafa | WIPUL | Zamosc | 2006 |
|
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | PR紎ZYNSKI Igor | 99 | Fala Kranik | 2:40.85 | 316 | 37.65 | 40.79 | 41.64 | 40.77 | |
2. | SOBEK Maksymilian | 99 | Orlik Lublin | 2:52.14 | 257 | 40.54 | 43.84 | |||
3. | CIELIK Jakub | 99 | 51 Lublin | 2:52.82 | 254 | 39.70 | 44.38 | 45.01 | 43.73 | |
4. | PTASZY垶KI Adam | 99 | Avia widnik | 2:54.06 | 249 | 40.63 | 44.72 | 45.62 | 43.09 | |
5. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 2:57.72 | 234 | 41.44 | 45.94 | 46.22 | 44.12 | |
6. | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kranik | 3:15.39 | 176 | 46.64 | 50.09 | 52.13 | 46.53 | |
7. | MAZUREK Adam | 99 | Skarpa Lublin | 3:18.03 | 169 | 47.14 | 49.99 | 52.35 | 48.55 | |
8. | PODKA垶KI Micha | 99 | 畝k Bia豉 Podlaska | 3:27.91 | 146 | 48.82 | 55.07 | 53.52 | 50.50 | |
9. | SAWICKI Rafa | 99 | Olimpia Lublin | 3:30.65 | 141 | 49.91 | 54.59 | 54.96 | 51.19 | |
10. | SZWARCZYK Maciej | 99 | Skarpa Lublin | 3:31.32 | 139 | 48.66 | 54.82 | 54.84 | 53.00 | |
11. | REJMAK Domink | 99 | Skarpa Lublin | 3:40.16 | 123 | 53.57 | 56.68 | 58.03 | 51.88 | |
12. | KUKOWSKI Jan | 99 | Lublinianka | 3:43.18 | 118 | 57.31 | 56.62 |