2011 LLK - II runda Lublin, 30-4-2011 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 2011-04-30 - 15:26 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK Iga | 03 | Orlik Lublin | 19.56 | 160 | |||
2. | BARABAS Anna | 03 | Olimpijczyk Świdnik | 19.64 | 158 | |||
3. | PIESKO Martyna | 03 | Lublinianka | 21.01 | 129 | |||
4. | SOBIECH Lena | 03 | UKS 51 Lublin | 24.13 | 85 | |||
5. | PASTUSZUK Paulina | 03 | Olimpia Lublin | 25.07 | 76 | |||
6. | ROSIŃSKA Kornelia | 03 | Lublinianka | 25.08 | 75 | |||
7. | KARPIŃSKA Alicja | 04 | Orlik Lublin | 26.57 | 63 | |||
8. | ŚLICZNIAK Iga | 04 | Lublinianka | 27.28 | 58 | |||
9. | SZYNAL Amelia | 03 | Skarpa Lublin | 27.48 | 57 | |||
10. | MAŁEK Dominika | 03 | Orlik Lublin | 28.11 | 53 | |||
11. | RADZIKOWSKA Zuzanna | 03 | Lublinianka | 28.72 | 50 | |||
12. | SAMUŁA Kornelia | 03 | Lublinianka | 29.00 | 49 | |||
13. | MOZUL Kalina | 03 | Orlik Lublin | 29.94 | 44 | |||
14. | SIDOR Agata | 03 | UKS 23 Lublin | 30.24 | 43 | |||
15. | KURZYNA Aleksandra | 03 | Fala Kraśnik | 30.28 | 43 | |||
16. | TURCZYŃSKA Karolina | 04 | Wodnik Krasnystaw | 30.35 | 42 | |||
17. | DŻAMAN Katarzyna | 03 | Olimpia Lublin | 30.37 | 42 | |||
18. | BUJAK Zuzanna | 03 | Skarpa Lublin | 30.53 | 42 | |||
19. | BĘBEN Nina | 03 | Koziołek Lublin | 30.75 | 41 | |||
20. | LATO Karolina | 03 | Skarpa Lublin | 31.44 | 38 | |||
21. | TYMIŃSKA Katarzyna | 03 | Skarpa Lublin | 32.24 | 35 | |||
22. | KOŁODZIEJCZYK Oliwia | 03 | Skarpa Lublin | 32.55 | 34 | |||
23. | CIEŚLIK Emilia | 03 | Lublinianka | 32.58 | 34 | |||
24. | SOBCZYSZCZAK Weronika | 03 | Olimpia Lublin | 32.59 | 34 | |||
25. | GAZDA Małgorzata | 04 | UKS 23 Lublin | 33.09 | 33 | |||
26. | GAJUR Paulina | 03 | Lublinianka | 34.41 | 29 | |||
27. | TERLECKA Małgorzata | 03 | Wodnik Krasnystaw | 35.64 | 26 | |||
28. | BORKOWSKA Aleksandra | 04 | SP 22 Lublin | 35.98 | 25 | |||
29. | ZENEVICH Anna | 04 | Lublinianka | 36.64 | 24 | |||
30. | BADACH Natalia | 03 | Lublinianka | 37.19 | 23 | |||
31. | DŻAMAN Małgorzata | 03 | Olimpia Lublin | 38.74 | 20 | |||
32. | BORYS Julia | 03 | Skarpa Lublin | 38.85 | 20 | |||
33. | DRAGAN Julia | 04 | Koziołek Lublin | 39.23 | 19 | |||
34. | ZDUŃCZYK Pola | 04 | Orlik Lublin | 41.58 | 16 | |||
35. | BADACH Izabela | 04 | Lublinianka | 41.93 | 16 |
PK | KOBA Natalia | 02 | Lublinianka | 34.76 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2011-04-30 - 15:36 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ADAMCZYK Jan | 03 | Lublinianka | 21.93 | 72 | |||
2. | GRABOWSKI Franciszek | 03 | UKS 51 Lublin | 22.54 | 66 | |||
3. | MIROSŁAW Jakub | 03 | Skarpa Lublin | 22.91 | 63 | |||
4. | PONIEWOZIK Mikołaj | 03 | Orlik Lublin | 25.07 | 48 | |||
5. | PISKORZ Tomasz | 03 | Meduza Lublin | 25.09 | 48 | |||
6. | PIETRAS Mateusz | 03 | Lublinianka | 25.68 | 45 | |||
7. | KIJEWSKI Krzysztof | 03 | Fala Kraśnik | 25.75 | 44 | |||
8. | KAPUŚNIAK Marcel | 03 | Lublinianka | 26.49 | 41 | |||
9. | GOSIK Hubert | 03 | Lublinianka | 28.14 | 34 | |||
10. | POGODA Filip | 03 | UKS 23 Lublin | 28.38 | 33 | |||
11. | HOŁUŻYŃSKI Nikodem | 03 | UKS 23 Lublin | 28.43 | 33 | |||
12. | SOCHA Marcin | 03 | Meduza Lublin | 28.96 | 31 | |||
13. | ZUZANIUK Igor | 04 | Olimpia Lublin | 29.46 | 29 | |||
14. | PUCHAŁA Kamil | 03 | Skarpa Lublin | 29.73 | 29 | |||
15. | WŁODARCZYK Stanisław | 03 | Fala Kraśnik | 31.09 | 25 | |||
16. | GOŁYSKI Jakub | 03 | Orlik Lublin | 31.36 | 24 | |||
17. | WRZESZCZ Igor | 03 | Wodnik Krasnystaw | 32.09 | 23 | |||
18. | JĘDRZEJEWSKI Jakub | 03 | Lublinianka | 35.74 | 16 | |||
19. | LISICA Tymon | 03 | Skarpa Lublin | 36.93 | 15 | |||
20. | ŻUREK Cezary | 03 | Orlik Lublin | 37.08 | 15 | |||
21. | WOJDAK Mateusz | 03 | Orlik Lublin | 37.70 | 14 | |||
22. | WOŻAKOWSKI Krzysztof | 04 | Lublinianka | 37.94 | 14 | |||
23. | KORZENIOWSKI Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 38.34 | 13 |
PK | TRZEBIŃSKI Jakub | 02 | Lublinianka | 29.10 | 31 | |||
PK | GĄSIOR Grzegorz | 02 | Lublinianka | 34.08 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2011-04-30 - 15:47 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WOŚKO Krzysztof | 02 | UKS 51 Lublin | 22.26 | 142 | |||
2. | SOBEK Nikodem | 02 | SP 22 Lublin | 23.74 | 117 | |||
3. | SAGAN Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 25.19 | 98 | |||
4. | PIEKARUŚ Dawid | 02 | Olimpijczyk Świdnik | 26.43 | 84 | |||
5. | SIEKACZYŃSKI Artur | 02 | Fala Kraśnik | 26.75 | 81 | |||
6. | MARKOWSKI Maciej | 02 | Olimpia Lublin | 28.05 | 71 | |||
7. | BOŻEK Filip | 02 | Fala Kraśnik | 28.66 | 66 | |||
8. | KUŚNIERZ Kuba | 02 | Meduza Lublin | 28.97 | 64 | |||
9. | OPOKA Wiktor | 02 | Fala Kraśnik | 29.08 | 63 | |||
10. | SZERAFIN Paweł | 02 | Lublinianka | 29.43 | 61 | |||
11. | ROKICKI Hubert | 02 | Lublinianka | 30.74 | 54 | |||
12. | DUNDA Alex | 02 | Wodnik Krasnystaw | 32.15 | 47 | |||
13. | SZYSZKO Damian | 02 | Wodnik Krasnystaw | 33.47 | 41 | |||
14. | ŻOLNIEROWICZ Jakub | 02 | Lublinianka | 34.39 | 38 | |||
15. | KUŁAGA Jan | 02 | Fala Kraśnik | 38.75 | 26 | |||
16. | SKRZYPCZAK Marek | 02 | Lublinianka | 39.27 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2011-04-30 - 15:51 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | RADZKA Natalia | 01 | Orlik Lublin | 50.37 | 186 | |||
2. | PAWLIK Wiktoria | 01 | Orlik Lublin | 51.10 | 179 | SC 1 | ||
3. | HAŁKA Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 51.10 | 179 | SC 2 | ||
4. | ZYCH Natalia | 01 | UKS 51 Lublin | 51.52 | 174 | |||
5. | MALINOWSKA Zuzanna | 01 | Orlik Lublin | 51.84 | 171 | |||
6. | BŹDZIUCH Róża | 01 | Sparta Biłgoraj | 52.91 | 161 | |||
7. | ŁYSAKOWSKA Julia | 01 | Lublinianka | 53.31 | 157 | |||
8. | SKOWRONEK Zuzanna | 01 | UKS 51 Lublin | 54.09 | 150 | |||
9. | DWORAK Patrycja | 01 | UKS 51 Lublin | 54.16 | 150 | |||
10. | POMARAŃSKA Karolina | 01 | Wodnik Krasnystaw | 54.66 | 146 | |||
11. | PIRÓG Agnieszka | 01 | UKS 51 Lublin | 54.73 | 145 | |||
12. | MIGAŁA Aleksandra | 01 | Skarpa Lublin | 55.86 | 137 | |||
13. | GIZA Barbara | 01 | Orlik Lublin | 56.69 | 131 | |||
ŻÓŁKOWSKA Anna | 01 | Lublinianka | 56.69 | 131 | ||||
15. | NOWACZEK Justyna | 01 | Skarpa Lublin | 56.94 | 129 | |||
16. | KUROWSKA Oliwia | 01 | Olimpijczyk Świdnik | 57.25 | 127 | |||
WNĘK Zuzanna | 01 | Sparta Biłgoraj | 57.25 | 127 | ||||
18. | BUJAK Maria | 01 | Skarpa Lublin | 59.66 | 112 | |||
19. | JACH Julia | 01 | Fala Kraśnik | 1:02.16 | 99 | |||
20. | SZNAJDER Paulina | 01 | Lublinianka | 1:02.47 | 97 | |||
KIEŁŁPSZ Julia | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:02.47 | 97 | ||||
22. | CHĘC Pola | 01 | Lublinianka | 1:03.09 | 95 | |||
23. | TURCZYŃSKA Joanna | 01 | Wodnik Krasnystaw | 1:05.85 | 83 | |||
24. | SKWARA Zuzanna | 01 | Fala Kraśnik | 1:11.46 | 65 | |||
25. | BOROWIEC Karolina | 01 | Olimpijczyk Świdnik | 1:18.33 | 49 | |||
26. | GROCHOWSKA Beata | 01 | Lublinianka | 1:54.64 | 15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2011-04-30 - 16:05 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | LIS Maciej | 01 | UKS 51 Lublin | 46.62 | 158 | SC 1 | ||
2. | KOTWICA Bartosz | 01 | Olimpijczyk Świdnik | 46.62 | 158 | SC 2 | ||
3. | KRZYKAŁA Emil | 01 | Olimpijczyk Świdnik | 47.22 | 152 | |||
4. | PRANAGAL Jakub | 01 | Avia Świdnik | 48.66 | 139 | |||
5. | JANKOWSKI Jakub | 01 | Meduza Lublin | 50.91 | 122 | |||
6. | WÓJCIK Mateusz | 01 | Sparta Biłgoraj | 50.98 | 121 | |||
7. | BUKOWSKI Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 52.37 | 112 | |||
8. | SZEWC Kacper | 01 | Sparta Biłgoraj | 52.49 | 111 | |||
9. | WOŹNY Kajetan | 01 | Sparta Biłgoraj | 53.54 | 104 | |||
10. | TARASIUK Łukasz | 01 | Lublinianka | 56.91 | 87 | |||
11. | KUŚMIERZ Karol | 01 | Fala Kraśnik | 57.64 | 84 | |||
12. | CHIBICKI Filip | 01 | Fala Kraśnik | 57.86 | 83 | |||
13. | NIZIO Michał | 01 | Sparta Biłgoraj | 58.55 | 80 | |||
14. | PROSKURA Samuel | 01 | Wodnik Krasnystaw | 59.86 | 75 | |||
15. | GIERSZON Krzysztof | 01 | Lublinianka | 1:00.01 | 74 | |||
16. | PONIEWOZIK Paweł | 01 | Wodnik Krasnystaw | 1:02.59 | 65 | |||
17. | GRABOWSKI Ignacy | 01 | UKS 51 Lublin | 1:04.11 | 61 | |||
18. | POSYNIAK Bartłomiej | 01 | Fala Kraśnik | 1:10.73 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2011-04-30 - 16:11 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK Ewa | 00 | Orlik Lublin | 31.55 | 400 | |||
2. | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 32.74 | 358 | |||
3. | SZOT Patrycja | 00 | UKS 51 Lublin | 34.14 | 315 | |||
4. | ŻMUDA Weronika | 00 | Lublinianka | 34.46 | 307 | |||
5. | STRUK Marcelina | 00 | Sparta Biłgoraj | 37.66 | 235 | |||
6. | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia Świdnik | 39.68 | 201 | |||
7. | TEODOROWICZ Anna | 00 | Lublinianka | 39.79 | 199 | |||
8. | CIEŚLIK Marcelina | 00 | UKS 51 Lublin | 40.31 | 191 | |||
9. | KONOPA Magda | 00 | Skarpa Lublin | 40.90 | 183 | |||
10. | ZIELIŃSKA Nina | 00 | Skarpa Lublin | 45.75 | 131 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2011-04-30 - 16:14 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 32.13 | 252 | |||
2. | ŁUKASZCZYK Mateusz | 00 | Wodnik Krasnystaw | 33.69 | 218 | |||
3. | WOŚKO Stanisław | 00 | UKS 51 Lublin | 35.73 | 183 | |||
4. | WOŁOSZYN Jan | 00 | Sparta Biłgoraj | 36.22 | 176 | |||
5. | CHUDAŚ Mateusz | 00 | UKS 51 Lublin | 36.35 | 174 | |||
6. | TARASIUK Sebastian | 00 | Lublinianka | 36.52 | 171 | |||
7. | KOSMALA Szymon | 00 | Orlik Lublin | 37.66 | 156 | |||
8. | KĘCIK Szymon | 00 | Lublinianka | 42.88 | 106 | |||
9. | GRONOWSKI Michał | 00 | Lublinianka | 45.76 | 87 | |||
10. | KRAWCZYK Piotr | 00 | Skarpa Lublin | 46.12 | 85 | |||
11. | KOŁODZIEJCZYK Hubert | 00 | Skarpa Lublin | 56.10 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2011-04-30 - 16:27 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 1:16.34 | 293 | 35.33 | 41.01 | |||
2. | KRÓL Oskar | 99 | Olimpia Lublin | 1:18.60 | 269 | 37.84 | 40.76 | |||
3. | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:19.44 | 260 | 36.71 | 42.73 | |||
4. | CIEŚLIK Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 1:19.65 | 258 | |||||
5. | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 1:19.74 | 257 | 37.68 | 42.06 | |||
6. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 1:20.08 | 254 | 36.58 | 43.50 | |||
7. | KRAMEK Eryk | 99 | Wodnik Radom | 1:21.19 | 244 | 38.12 | 43.07 | |||
8. | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 1:21.43 | 242 | 37.14 | 44.29 | |||
9. | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:22.44 | 233 | 39.45 | 42.99 | |||
10. | GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 1:23.34 | 225 | 40.47 | 42.87 | |||
11. | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 1:23.45 | 225 | 38.75 | 44.70 | |||
12. | GOSIK Przemysław | 99 | Lublinianka | 1:24.54 | 216 | 40.09 | 44.45 | |||
13. | SOBEK Maksymilian | 99 | Orlik Lublin | 1:24.99 | 213 | 38.59 | 46.40 | |||
14. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 1:25.14 | 211 | 41.60 | 43.54 | |||
15. | GRABEK Filip | 99 | Lublinianka | 1:26.34 | 203 | 37.41 | 48.93 | |||
16. | SAWICKI Rafał | 99 | Olimpia Lublin | 1:28.98 | 185 | 40.95 | 48.03 | |||
17. | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 1:30.19 | 178 | 42.97 | 47.22 | |||
18. | KOWALCZYK Aleksander | 99 | Olimpijczyk Świdnik | 1:33.48 | 160 | 42.56 | 50.92 | |||
19. | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:33.71 | 158 | 44.07 | 49.64 | |||
20. | OLECH Maksymilian | 99 | Skarpa Lublin | 1:35.58 | 149 | 46.85 | 48.73 | |||
21. | DENKO Cezary | 99 | Olimpia Lublin | 1:37.00 | 143 | 44.07 | 52.93 | |||
22. | REJMAK Domink | 99 | Skarpa Lublin | 1:39.76 | 131 | 45.66 | 54.10 | |||
DYSKW. | ZADRĄG Piotr | 99 | Wodnik Krasnystaw |