IV runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 11-12 lat Kraśnik, 8.10.2011 |
Konkurencja 1 2011-10-08 - 10:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK Ewa | 00 | UKS 23 Lublin | 31.25 | 411 | |||
2. | BRYCZEK Maria | 00 | Fala Kraśnik | 32.31 | 372 | |||
3. | ŻMUDA Weronika | 00 | Lublinianka | 34.00 | 319 | |||
4. | PRADIUCH Żaneta | 00 | Żak Biała Podlaska | 34.38 | 309 | |||
5. | HAJDENRAICH Julia | 00 | Fala Kraśnik | 35.35 | 284 | |||
6. | MALINOWSKA Zuzanna | 01 | LUKS Orlik Lublin | 36.50 | 258 | |||
7. | HAŁKA Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 37.00 | 248 | |||
8. | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 37.84 | 231 | |||
9. | SZYMCZYK Paulina | 00 | Fala Kraśnik | 37.88 | 231 | |||
10. | WÓJCIK Julia | 00 | Skarpa Lublin | 37.94 | 230 | |||
11. | KWIECIŃSKA Agata | 00 | Skarpa Lublin | 38.12 | 226 | |||
12. | PAWLIK Wiktoria | 01 | LUKS Orlik Lublin | 38.72 | 216 | |||
13. | MIKOŁAJEK Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 39.22 | 208 | |||
14. | KONOPA Magdalena | 00 | Skarpa Lublin | 39.34 | 206 | |||
15. | WLAŹ Dominika | 01 | Sparta Biłgoraj | 39.81 | 199 | |||
16. | DWORAK Patrycja | 01 | UKS 51 Lublin | 40.41 | 190 | |||
17. | DYBCIO Karolina | 01 | Lider Chełm | 40.43 | 190 | |||
18. | MACIUKIEWICZ Zuzanna | 00 | Avia Świdnik | 40.72 | 186 | |||
19. | KUROWSKA Wiktoria | 00 | Delfinek Łuków | 41.25 | 179 | |||
20. | SKRZYŃSKA Ewa | 00 | Żak Biała Podlaska | 41.53 | 175 | |||
21. | BNYAMIN Nicol | 00 | Fala Kraśnik | 42.10 | 168 | |||
22. | KOŚCIK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 42.15 | 167 | SC 1 | ||
23. | ZARZYCKA Milena | 00 | Delfinek Łuków | 42.15 | 167 | SC 2 | ||
24. | GIZA Barbara | 01 | LUKS Orlik Lublin | 42.31 | 165 | |||
25. | SEMENIUK Natalia | 00 | Żak Biała Podlaska | 43.09 | 157 | |||
26. | ZIELIŃSKA Nina | 00 | Skarpa Lublin | 43.87 | 148 | |||
27. | DZIWULSKA Julia | 00 | Orka Zamość | 44.63 | 141 | |||
28. | ANTOŃCZYK Sylwia | 01 | Trójka Puławy | 44.75 | 140 | |||
29. | TUR Karolina | 00 | Żak Biała Podlaska | 45.19 | 136 | |||
30. | BIELAWSKA Olga | 01 | Trójka Puławy | 45.22 | 135 | |||
31. | ZABŁOCKA Patrycja | 00 | Delfinek Łuków | 45.44 | 133 | |||
32. | BEDLIŃSKA Małgorzata | 00 | Żak Biała Podlaska | 45.53 | 133 | |||
33. | RZEPKA Patrycja | 01 | Trójka Puławy | 45.65 | 132 | |||
34. | BOROWIEC Weronika | 01 | Lider Chełm | 45.96 | 129 | |||
35. | MOCHNACZ Joanna | 00 | Żak Biała Podlaska | 47.53 | 117 | |||
36. | KOZŁOWSKA Weronika | 00 | Orka Zamość | 48.35 | 111 | |||
37. | STĘPORA Julia | 00 | Orka Zamość | 48.97 | 107 | |||
38. | PADOWSKA Anna | 01 | Lider Chełm | 49.12 | 106 | |||
39. | STOLA Paula | 00 | Fala Kraśnik | 51.87 | 90 | |||
40. | WYSOCKA Klaudia | 00 | Avia Świdnik | 52.12 | 88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2011-10-08 - 10:39 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | CHAREWICZ Hubert | 00 | Żak Biała Podlaska | 30.63 | 291 | |||
2. | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 31.06 | 279 | |||
3. | WIÓRKO Dawid | 00 | Orka Zamość | 32.43 | 245 | |||
4. | WŁODARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kraśnik | 32.72 | 238 | |||
5. | KOWALSKI Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 33.72 | 218 | |||
6. | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kraśnik | 33.78 | 217 | |||
7. | HOŁUB Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 34.00 | 212 | |||
8. | MYSZKA Kacper | 00 | Trójka Puławy | 34.03 | 212 | |||
9. | MAJEWSKI Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 36.92 | 166 | SC 1 | ||
10. | PRANAGAL Jakub | 01 | Avia Świdnik | 36.92 | 166 | SC 2 | ||
11. | BUKOWSKI Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 37.00 | 165 | |||
12. | CHUDAŚ Mateusz | 00 | UKS 51 Lublin | 37.22 | 162 | |||
13. | KOSMALA Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 37.34 | 160 | |||
14. | JARGIŁO Nataniel | 00 | Fala Kraśnik | 37.56 | 157 | |||
15. | PAŁYGA Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 37.66 | 156 | |||
16. | OBST Radosław | 00 | Orka Zamość | 37.75 | 155 | |||
17. | WOŁOSZYN Jan | 00 | Sparta Biłgoraj | 37.81 | 154 | |||
18. | MASIAK Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 37.84 | 154 | |||
19. | KLEJ Jakub | 00 | Żak Biała Podlaska | 38.66 | 144 | |||
20. | HERBET Patryk | 00 | Fala Kraśnik | 39.50 | 135 | |||
21. | BOROWIEC Jonasz | 00 | Lider Chełm | 39.63 | 134 | |||
22. | CHODULSKI Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 39.81 | 132 | |||
23. | KOWALSKI Mateusz | 00 | Żak Biała Podlaska | 40.00 | 130 | |||
24. | WULKOWICZ Adrian | 00 | Orka Zamość | 40.03 | 130 | |||
25. | WOŹNIAK Kamil | 01 | Trójka Puławy | 40.57 | 125 | |||
26. | KRAWCZYK Piotr | 00 | Skarpa Lublin | 41.00 | 121 | |||
27. | KRAWCZAK Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 41.28 | 118 | |||
28. | WÓJCIK Mateusz | 01 | Sparta Biłgoraj | 41.35 | 118 | |||
29. | SZUWARA Kacper | 00 | Orka Zamość | 42.59 | 108 | |||
30. | JASTRZĘBSKI Michał | 00 | Delfinek Łuków | 42.84 | 106 | |||
31. | WÓJCIK Mateusz | 01 | Lider Chełm | 43.47 | 101 | |||
32. | WYGADAĹ„CZUK Patryk | 01 | Lider Chełm | 43.84 | 99 | |||
33. | CHYLIŃSKI Jacek | 00 | Avia Świdnik | 46.43 | 83 | |||
DYSKW. | BAS Krystian | 00 | Lider Chełm | 04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2011-10-08 - 10:46 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 30.53 | 441 | |||
2. | CZARNECKA Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 31.75 | 392 | |||
3. | BERNAT Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 31.78 | 391 | |||
4. | TATARA Alicja | 99 | LUKS Orlik Lublin | 32.50 | 366 | |||
5. | BEŁCZĄCKA Estera | 99 | Avia Świdnik | 32.53 | 365 | |||
6. | ŚLICZNIAK Weronika | 99 | Lublinianka | 32.59 | 363 | |||
7. | KOZAK Anna | 99 | Olimpia Lublin | 32.84 | 354 | |||
8. | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 33.12 | 345 | |||
9. | SZWEDO Iga | 99 | Lublinianka | 33.37 | 338 | |||
10. | KOWAL Justyna | 99 | Orka Zamość | 33.50 | 334 | |||
11. | SAMUŁA Wiktoria | 99 | Lublinianka | 33.62 | 330 | |||
12. | KORNIK Karolina | 99 | Sparta Biłgoraj | 33.97 | 320 | |||
OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | Lider Chełm | 33.97 | 320 | ||||
14. | TRAWIŃSKA Kamila | 99 | Avia Świdnik | 34.06 | 318 | |||
15. | KUPERSKA Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 34.35 | 310 | |||
16. | KARPIUK Natalia | 99 | Avia Świdnik | 34.47 | 306 | |||
17. | ZDUNEK Bogna | 99 | Fala Kraśnik | 34.69 | 301 | |||
18. | MĄCZKA Anna | 99 | Avia Świdnik | 34.84 | 297 | |||
19. | KOWALECZKO Aleksandra | 99 | Olimpia Lublin | 35.53 | 280 | |||
20. | PALUCH Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 35.63 | 277 | |||
21. | KUNCEWICZ Weronika | 99 | Lublinianka | 35.75 | 275 | |||
22. | FLIS Klaudia | 99 | Avia Świdnik | 35.78 | 274 | |||
23. | ROZMUS Joanna | 99 | Orka Zamość | 36.00 | 269 | |||
24. | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 36.39 | 260 | |||
25. | LISIAK Dorota | 99 | Avia Świdnik | 36.87 | 250 | |||
26. | ĆWIKŁA Gabriela | 99 | Fala Kraśnik | 37.15 | 245 | |||
27. | FIL Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | 37.16 | 244 | |||
28. | CHUDZIK Paulina | 99 | Skarpa Lublin | 37.66 | 235 | |||
29. | JASTRZĘBSKA Magdalena | 99 | Delfinek Łuków | 38.29 | 223 | |||
30. | KUŁAGA Julia | 99 | Fala Kraśnik | 38.38 | 222 | |||
31. | TOMASZEWSKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 38.97 | 212 | |||
32. | ZABŁOCKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 39.62 | 202 | |||
33. | GORYCZKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 40.28 | 192 | |||
34. | DERLAK Weronika | 99 | Lider Chełm | 41.00 | 182 | |||
35. | BAŁUTA Ada | 99 | Orka Zamość | 43.06 | 157 | |||
36. | BARTOSZCZYK Magdalena | 99 | Orka Zamość | 47.25 | 119 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2011-10-08 - 10:55 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 30.21 | 303 | |||
2. | GAJEWSKI Jakub | 99 | Fala Kraśnik | 30.97 | 281 | |||
3. | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kraśnik | 31.22 | 274 | |||
4. | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 31.62 | 264 | |||
5. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 31.78 | 260 | |||
6. | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 32.00 | 255 | |||
7. | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 32.35 | 247 | |||
8. | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 32.58 | 241 | SC 1 | ||
9. | GOSIK Przemysław | 99 | Lublinianka | 32.58 | 241 | SC 2 | ||
10. | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 32.59 | 241 | |||
11. | KOZAK Jakub | 99 | Avia Świdnik | 33.11 | 230 | SC 1 | ||
12. | GRABEK Filip | 99 | Lublinianka | 33.11 | 230 | SC 2 | ||
13. | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 33.43 | 223 | |||
14. | ROGALSKI Bartosz | 99 | Avia Świdnik | 33.52 | 222 | SC 1 | ||
15. | GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 33.52 | 222 | SC 2 | ||
16. | DUDZIK-ŁAGOŹNY Kuba | 99 | Avia Świdnik | 33.88 | 215 | |||
17. | KITKA Jakub | 99 | Orka Zamość | 34.09 | 211 | |||
18. | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 34.31 | 207 | |||
19. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 34.94 | 196 | |||
20. | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 34.97 | 195 | |||
21. | SĘDŁAK Wiktor | 99 | Orka Zamość | 35.37 | 189 | |||
22. | BUJANOWSKI Kamil | 99 | Sparta Biłgoraj | 35.38 | 188 | |||
23. | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 35.65 | 184 | |||
24. | PIEKARUŚ Damian | 99 | Avia Świdnik | 35.81 | 182 | |||
25. | SZCZĘŚNIAK Nikodem | 99 | LUKS Orlik Lublin | 36.12 | 177 | |||
26. | SZWARCZYK Maciej | 99 | Skarpa Lublin | 36.75 | 168 | |||
27. | SIDOR Adrian | 99 | Orka Zamość | 36.94 | 165 | |||
28. | MAJCHER Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 37.59 | 157 | |||
29. | KAWALEC Lech | 99 | Orka Zamość | 37.69 | 156 | |||
30. | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 38.00 | 152 | |||
31. | REJMAK Domink | 99 | Skarpa Lublin | 39.53 | 135 | |||
32. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | 40.84 | 122 | |||
DYSKW. | SOBEK Maksymilian | 99 | LUKS Orlik Lublin | 04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2011-10-08 - 11:02 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK Ewa | 00 | UKS 23 Lublin | 36.22 | 304 | |||
2. | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 36.69 | 293 | |||
3. | ŻMUDA Weronika | 00 | Lublinianka | 37.25 | 280 | |||
4. | SZOT Patrycja | 00 | UKS 51 Lublin | 37.81 | 268 | |||
5. | BRYCZEK Maria | 00 | Fala Kraśnik | 38.38 | 256 | |||
6. | JĘŻAK Oliwia | 00 | Trójka Puławy | 42.13 | 193 | |||
7. | HAJDENRAICH Julia | 00 | Fala Kraśnik | 42.28 | 191 | |||
8. | SKOWRONEK Zuzanna | 01 | UKS 51 Lublin | 42.59 | 187 | |||
9. | MALINOWSKA Zuzanna | 01 | LUKS Orlik Lublin | 43.91 | 171 | |||
HAŁKA Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 43.91 | 171 | ||||
11. | KUROWSKA Wiktoria | 00 | Delfinek Łuków | 45.84 | 150 | |||
12. | RYNKOWSKA Martyna | 00 | Fala Kraśnik | 46.78 | 141 | |||
13. | MIKOŁAJEK Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 47.53 | 134 | |||
14. | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia Świdnik | 49.75 | 117 | |||
15. | BNYAMIN Nicol | 00 | Fala Kraśnik | 50.00 | 115 | |||
16. | SEMENIUK Natalia | 00 | Żak Biała Podlaska | 50.66 | 111 | |||
17. | WLAŹ Dominika | 01 | Sparta Biłgoraj | 50.88 | 110 | |||
18. | KOŚCIK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 52.43 | 100 | |||
19. | MACIUKIEWICZ Zuzanna | 00 | Avia Świdnik | 52.47 | 100 | |||
20. | KONOPA Magdalena | 00 | Skarpa Lublin | 53.38 | 95 | |||
21. | ZABŁOCKA Patrycja | 00 | Delfinek Łuków | 53.41 | 95 | |||
22. | ZIELIŃSKA Nina | 00 | Skarpa Lublin | 54.07 | 91 | |||
23. | DZIWULSKA Julia | 00 | Orka Zamość | 58.12 | 73 | |||
24. | STĘPORA Julia | 00 | Orka Zamość | 1:00.31 | 66 | |||
DYSKW. | RADZKA Natalia | 01 | LUKS Orlik Lublin | M9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2011-10-08 - 11:09 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | CHAREWICZ Hubert | 00 | Żak Biała Podlaska | 33.53 | 274 | |||
2. | WIÓRKO Dawid | 00 | Orka Zamość | 35.31 | 235 | |||
3. | WOŚKO Stansław | 00 | UKS 51 Lublin | 37.31 | 199 | |||
4. | MYSZKA Kacper | 00 | Trójka Puławy | 38.03 | 188 | |||
5. | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 39.10 | 173 | |||
6. | WŁODARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kraśnik | 39.38 | 169 | |||
7. | KOWALSKI Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 41.06 | 149 | SC 1 | ||
8. | HOŁUB Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 41.06 | 149 | SC 2 | ||
9. | MAJEWSKI Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 43.59 | 125 | |||
10. | WOŁOSZYN Jan | 00 | Sparta Biłgoraj | 43.81 | 123 | |||
11. | KOŁCON Patryk | 00 | Orka Zamość | 47.82 | 94 | |||
12. | SKUBISZ Artur | 01 | Sparta Biłgoraj | 47.94 | 94 | |||
13. | SZUWARA Kacper | 00 | Orka Zamość | 48.60 | 90 | |||
14. | CHODULSKI Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 48.65 | 89 | |||
15. | PĘKAŁA Dawid | 00 | Avia Świdnik | 49.41 | 85 | |||
16. | WOŹNIAK Kamil | 01 | Trójka Puławy | 50.22 | 81 | |||
17. | KRAWCZAK Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 50.87 | 78 | |||
18. | KŁUBKO Paweł | 01 | Sparta Biłgoraj | 51.78 | 74 | |||
19. | HERBET Patryk | 00 | Fala Kraśnik | 52.00 | 73 | |||
20. | JARGIŁO Nataniel | 00 | Fala Kraśnik | 52.94 | 69 | |||
21. | OBST Radosław | 00 | Orka Zamość | 54.47 | 64 | |||
DYSKW. | SIEDLECKI Jakub | 01 | Skarpa Lublin | M11 | ||||
DYSKW. | JANKOWSKI Jakub | 01 | Avia Świdnik | M7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2011-10-08 - 11:14 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | BERNAT Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 1:13.88 | 417 | 36.55 | 37.33 | |||
2. | ADAMCZYK Julia | 99 | Lublinianka | 1:18.19 | 352 | 37.86 | 40.33 | |||
3. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 1:19.25 | 338 | 38.14 | 41.11 | |||
4. | KUPERSKA Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 1:19.82 | 331 | 38.18 | 41.64 | |||
5. | TATARA Alicja | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:22.75 | 297 | 40.71 | 42.04 | |||
6. | ZDUNEK Bogna | 99 | Fala Kraśnik | 1:22.78 | 296 | 40.33 | 42.45 | |||
7. | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 1:24.06 | 283 | 40.86 | 43.20 | |||
8. | FLIS Klaudia | 99 | Avia Świdnik | 1:24.72 | 277 | 40.52 | 44.20 | |||
9. | ZDUNEK Blanka | 99 | Fala Kraśnik | 1:25.60 | 268 | 42.59 | 43.01 | |||
10. | KOWALECZKO Aleksandra | 99 | Olimpia Lublin | 1:26.22 | 262 | 41.61 | 44.61 | |||
11. | BEŁCZĄCKA Estera | 99 | Avia Świdnik | 1:26.84 | 257 | 41.30 | 45.54 | |||
12. | KOWAL Justyna | 99 | Orka Zamość | 1:26.94 | 256 | 42.15 | 44.79 | |||
13. | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 1:27.80 | 248 | SC 1 | 42.55 | 45.25 | ||
14. | KUNCEWICZ Weronika | 99 | Lublinianka | 1:27.80 | 248 | SC 2 | 43.45 | 44.35 | ||
15. | SZWEDO Iga | 99 | Lublinianka | 1:29.69 | 233 | 42.71 | 46.98 | |||
16. | FIL Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | 1:32.91 | 210 | 45.46 | 47.45 | |||
LISIAK Dorota | 99 | Avia Świdnik | 1:32.91 | 210 | 44.31 | 48.60 | ||||
18. | PALUCH Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:33.31 | 207 | 44.55 | 48.76 | |||
19. | KUŁAGA Julia | 99 | Fala Kraśnik | 1:34.62 | 198 | 46.96 | 47.66 | |||
20. | TOMASZEWSKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 1:36.62 | 186 | 44.80 | 51.82 | |||
21. | JASTRZĘBSKA Magdalena | 99 | Delfinek Łuków | 1:45.44 | 143 | 50.86 | 54.58 | |||
22. | ZABŁOCKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 1:47.28 | 136 | 52.33 | 54.95 | |||
DYSKW. | BARTOSZCZYK Magdalena | 99 | Orka Zamość | G7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2011-10-08 - 11:23 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 1:12.63 | 305 | 35.52 | 37.11 | |||
2. | CIEŚLIK Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 1:13.19 | 298 | 35.93 | 37.26 | |||
3. | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kraśnik | 1:18.97 | 238 | 37.46 | 41.51 | |||
4. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 1:20.28 | 226 | 39.36 | 40.92 | |||
5. | SOBEK Maksymilian | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:22.18 | 211 | 40.17 | 42.01 | |||
6. | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 1:22.56 | 208 | 39.90 | 42.66 | |||
7. | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 1:22.97 | 205 | 39.81 | 43.16 | |||
8. | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 1:23.81 | 199 | 41.93 | 41.88 | |||
9. | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 1:26.66 | 180 | 42.83 | 43.83 | |||
10. | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:26.79 | 179 | 42.68 | 44.11 | |||
11. | GRABEK Filip | 99 | Lublinianka | 1:28.09 | 171 | 41.58 | 46.51 | |||
12. | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 1:29.18 | 165 | 42.70 | 46.48 | |||
13. | KITKA Jakub | 99 | Orka Zamość | 1:29.97 | 160 | 43.18 | 46.79 | |||
14. | KOZAK Jakub | 99 | Avia Świdnik | 1:30.40 | 158 | 42.59 | 47.81 | |||
15. | DUDZIK-ŁAGOŹNY Kuba | 99 | Avia Świdnik | 1:30.56 | 157 | 43.23 | 47.33 | |||
16. | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:32.00 | 150 | 45.65 | 46.35 | |||
17. | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:32.09 | 150 | 45.88 | 46.21 | |||
18. | SĘDŁAK Wiktor | 99 | Orka Zamość | 1:32.97 | 145 | 45.84 | 47.13 | |||
19. | SZWARCZYK Maciej | 99 | Skarpa Lublin | 1:34.84 | 137 | 45.64 | 49.20 | |||
20. | SZCZĘŚNIAK Nikodem | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:35.12 | 136 | 46.83 | 48.29 | |||
21. | REJMAK Domink | 99 | Skarpa Lublin | 1:36.16 | 131 | 47.09 | 49.07 | |||
22. | PIEKARUŚ Damian | 99 | Avia Świdnik | 1:37.28 | 127 | 48.30 | 48.98 | |||
23. | SIDOR Adrian | 99 | Orka Zamość | 1:38.69 | 121 | 47.42 | 51.27 | |||
DYSKW. | KAWALEC Lech | 99 | Orka Zamość | G8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2011-10-08 - 11:34 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 1:17.66 | 359 | 38.99 | 38.67 | |||
2. | SZOT Patrycja | 00 | UKS 51 Lublin | 1:26.60 | 259 | 41.49 | 45.11 | |||
3. | PRADIUCH Żaneta | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:28.25 | 245 | 42.18 | 46.07 | |||
4. | WÓJCIK Julia | 00 | Skarpa Lublin | 1:30.18 | 229 | SC 1 | 42.83 | 47.35 | ||
5. | ZYCH Natalia | 01 | UKS 51 Lublin | 1:30.18 | 229 | SC 2 | 43.86 | 46.32 | ||
6. | RYNKOWSKA Martyna | 00 | Fala Kraśnik | 1:30.93 | 224 | 42.67 | 48.26 | |||
7. | KOPEĆ Aleksandra | 00 | Delfinek Łuków | 1:31.53 | 219 | SC 1 | 44.64 | 46.89 | ||
8. | KWIECIŃSKA Agata | 00 | Skarpa Lublin | 1:31.53 | 219 | SC 2 | 44.80 | 46.73 | ||
9. | PAWLIK Wiktoria | 01 | LUKS Orlik Lublin | 1:33.60 | 205 | 46.49 | 47.11 | |||
10. | JĘŻAK Oliwia | 00 | Trójka Puławy | 1:36.00 | 190 | 46.90 | 49.10 | |||
11. | GIZA Barbara | 01 | LUKS Orlik Lublin | 1:37.11 | 183 | 48.52 | 48.59 | |||
12. | SZYMCZYK Paulina | 00 | Fala Kraśnik | 1:38.41 | 176 | 48.08 | 50.33 | |||
13. | RADZKA Natalia | 01 | LUKS Orlik Lublin | 1:38.72 | 175 | 48.87 | 49.85 | |||
14. | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia Świdnik | 1:39.12 | 172 | 46.67 | 52.45 | |||
15. | ZARZYCKA Milena | 00 | Delfinek Łuków | 1:39.63 | 170 | 49.21 | 50.42 | |||
16. | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 1:40.66 | 165 | 47.74 | 52.92 | |||
17. | SKRZYŃSKA Ewa | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:41.62 | 160 | 49.61 | 52.01 | |||
18. | DYBCIO Karolina | 01 | Lider Chełm | 1:45.81 | 142 | 50.52 | 55.29 | |||
19. | BOROWIEC Weronika | 01 | Lider Chełm | 1:49.68 | 127 | 51.45 | 58.23 | |||
20. | BEDLIŃSKA Małgorzata | 00 | Żak Biała Podlaska | 2:00.69 | 95 | 56.22 | 1:04.47 | |||
21. | KOZŁOWSKA Weronika | 00 | Orka Zamość | 2:02.50 | 91 | 58.74 | 1:03.76 | |||
22. | TUR Karolina | 00 | Żak Biała Podlaska | 2:04.28 | 87 | 59.18 | 1:05.10 | |||
23. | PADOWSKA Anna | 01 | Lider Chełm | 2:05.37 | 85 | 57.31 | 1:08.06 | |||
24. | MOCHNACZ Joanna | 00 | Żak Biała Podlaska | 2:06.56 | 83 | 59.99 | 1:06.57 | |||
DYSKW. | ANTOŃCZYK Sylwia | 01 | Trójka Puławy | G5 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2011-10-08 - 11:46 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 1:18.88 | 238 | 37.99 | 40.89 | |||
2. | WOŚKO Stansław | 00 | UKS 51 Lublin | 1:24.00 | 197 | 40.52 | 43.48 | |||
3. | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kraśnik | 1:24.87 | 191 | 39.80 | 45.07 | |||
4. | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 1:28.34 | 170 | 43.02 | 45.32 | |||
5. | KOSMALA Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 1:29.18 | 165 | 43.49 | 45.69 | |||
6. | PAŁYGA Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 1:31.00 | 155 | 44.18 | 46.82 | |||
7. | BUKOWSKI Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 1:32.34 | 148 | 44.70 | 47.64 | |||
8. | CHUDAŚ Mateusz | 00 | UKS 51 Lublin | 1:32.81 | 146 | 45.30 | 47.51 | |||
9. | MASIAK Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:35.28 | 135 | 45.49 | 49.79 | |||
10. | PRANAGAL Jakub | 01 | Avia Świdnik | 1:36.38 | 130 | 47.93 | 48.45 | |||
11. | KRAWCZYK Piotr | 00 | Skarpa Lublin | 1:40.87 | 114 | 49.64 | 51.23 | |||
12. | KŁUBKO Paweł | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:42.97 | 107 | 51.67 | 51.30 | |||
13. | WOŹNY Kajetan | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:43.56 | 105 | 51.46 | 52.10 | |||
14. | BAS Krystian | 00 | Lider Chełm | 1:43.94 | 104 | 50.74 | 53.20 | |||
15. | KOWALSKI Mateusz | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:44.09 | 103 | 50.86 | 53.23 | |||
16. | JANKOWSKI Jakub | 01 | Avia Świdnik | 1:45.12 | 100 | 51.68 | 53.44 | |||
17. | JASTRZĘBSKI Michał | 00 | Delfinek Łuków | 1:49.38 | 89 | 51.18 | 58.20 | |||
18. | BOROWIEC Jonasz | 00 | Lider Chełm | 1:50.59 | 86 | 53.77 | 56.82 | |||
19. | WYGADAĹ„CZUK Patryk | 01 | Lider Chełm | 1:51.65 | 84 | 53.86 | 57.79 | |||
20. | KLEJ Jakub | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:52.72 | 81 | 52.86 | 59.86 | |||
21. | WÓJCIK Mateusz | 01 | Lider Chełm | 2:02.13 | 64 | 59.24 | 1:02.89 | |||
DYSKW. | SIEDLECKI Jakub | 01 | Skarpa Lublin | G8 | ||||||
DYSKW. | PĘKAŁA Dawid | 00 | Avia Świdnik | G8 | ||||||
DYSKW. | KOŁCON Patryk | 00 | Orka Zamość | G10 | ||||||
DYSKW. | WULKOWICZ Adrian | 00 | Orka Zamość | G8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2011-10-08 - 11:57 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | ADAMCZYK Julia | 99 | Lublinianka | 3:02.35 | 401 | 41.52 | 45.57 | 47.62 | 47.64 | |||
2. | ŚLICZNIAK Weronika | 99 | Lublinianka | 3:06.75 | 374 | 42.36 | 46.97 | 48.32 | 49.10 | |||
3. | SAMUŁA Wiktoria | 99 | Lublinianka | 3:12.97 | 339 | 42.87 | 47.81 | 50.44 | 51.85 | |||
4. | CZARNECKA Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 3:14.10 | 333 | 45.93 | 49.87 | 50.03 | 48.27 | |||
5. | OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | Lider Chełm | 3:17.22 | 317 | 44.43 | 49.69 | 51.34 | 51.76 | |||
6. | KOZAK Anna | 99 | Olimpia Lublin | 3:22.66 | 292 | 46.58 | 51.85 | 52.72 | 51.51 | |||
7. | KARPIUK Natalia | 99 | Avia Świdnik | 3:24.03 | 286 | 47.17 | 52.00 | 51.85 | 53.01 | |||
8. | ROZMUS Joanna | 99 | Orka Zamość | 3:27.85 | 271 | 46.09 | 52.84 | 54.75 | 54.17 | |||
9. | KORNIK Karolina | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:29.78 | 263 | 48.02 | 52.94 | 54.15 | 54.67 | |||
10. | MĄCZKA Anna | 99 | Avia Świdnik | 3:30.03 | 263 | 46.30 | 53.82 | |||||
11. | TRAWIŃSKA Kamila | 99 | Avia Świdnik | 3:31.09 | 259 | 46.71 | 54.90 | 56.51 | 52.97 | |||
12. | ĆWIKŁA Gabriela | 99 | Fala Kraśnik | 3:35.47 | 243 | 48.89 | 54.38 | 55.97 | 56.23 | |||
13. | GORYCZKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 3:36.59 | 239 | 50.49 | 55.15 | 55.50 | 55.45 | |||
14. | ZDUNEK Blanka | 99 | Fala Kraśnik | 3:36.94 | 238 | 48.02 | 54.19 | 56.84 | 57.89 | |||
15. | BAŁUTA Ada | 99 | Orka Zamość | 3:57.91 | 180 | 54.10 | 1:00.61 | 1:01.94 | 1:01.26 | |||
16. | CHUDZIK Paulina | 99 | Skarpa Lublin | 3:58.00 | 180 | 51.77 | 1:00.32 | 1:02.15 | 1:03.76 | |||
DYSKW. | DERLAK Weronika | 99 | Lider Chełm | K14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2011-10-08 - 12:10 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | CIEŚLIK Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 2:56.41 | 320 | 39.87 | 46.43 | 46.03 | 44.08 | |||
2. | GAJEWSKI Jakub | 99 | Fala Kraśnik | 3:07.78 | 265 | 42.67 | 47.78 | 48.41 | 48.92 | |||
3. | GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 3:09.31 | 258 | 41.20 | 48.00 | 49.69 | 50.42 | |||
4. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 3:13.62 | 242 | 43.64 | 49.28 | 50.38 | 50.32 | |||
5. | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 3:13.81 | 241 | 43.65 | 50.84 | 50.22 | 49.10 | |||
6. | GOSIK Przemysław | 99 | Lublinianka | 3:24.87 | 204 | 47.61 | 52.94 | 53.47 | 50.85 | |||
7. | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 3:25.13 | 203 | 48.80 | 53.22 | 52.19 | 50.92 | |||
8. | ROGALSKI Bartosz | 99 | Avia Świdnik | 3:25.85 | 201 | 46.90 | 52.68 | 53.79 | 52.48 | |||
9. | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 3:30.56 | 188 | 49.30 | 53.37 | 55.19 | 52.70 | |||
10. | MAJCHER Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:33.84 | 179 | 48.08 | 53.88 | 56.75 | 55.13 | |||
11. | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:36.00 | 174 | 49.30 | 55.25 | 56.47 | 54.98 | |||
12. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | 3:38.50 | 168 | 47.99 | 57.47 | 59.75 | 53.29 | |||
13. | BUJANOWSKI Kamil | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:40.22 | 164 | 49.59 | 57.46 | 58.00 | 55.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2011-10-08 - 12:23 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:42.65 | 247 |
KWIECIŃSKA Agata WÓJCIK Julia | 00 00 | 43.11 43.50 | SMYŁEK Karolina KONOPA Magdalena | 00 00 | 37.03 39.01 |
2. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:45.28 | 235 |
RYNKOWSKA Martyna BNYAMIN Nicol | 00 00 | 41.33 50.34 | BRYCZEK Maria HAJDENRAICH Julia | 00 00 | 39.19 34.42 |
3. | UKS 51 Lublin 1 | UKS 51 Lublin | 2:47.34 | 227 |
SKOWRONEK Zuzanna ZYCH Natalia | 01 01 | 40.67 48.10 | SZOT Patrycja DWORAK Patrycja | 00 01 | 39.21 39.36 |
4. | LUKS Orlik Lublin 1 | LUKS Orlik Lublin | 2:58.56 | 186 |
PAWLIK Wiktoria RADZKA Natalia | 01 01 | 44.77 49.00 | MALINOWSKA Zuzanna GIZA Barbara | 01 01 | 42.16 42.63 |
5. | Delfinek Łuków 1 | Delfinek Łuków | 3:00.62 | 180 |
ZARZYCKA Milena KOPEĆ Aleksandra | 00 00 | 46.86 42.60 | KUROWSKA Wiktoria ZABŁOCKA Patrycja | 00 00 | 46.47 44.69 |
6. | Żak Biała Podlaska 1 | Żak Biała Podlaska | 3:04.10 | 170 |
SEMENIUK Natalia TUR Karolina | 00 00 | 48.05 52.94 | PRADIUCH Żaneta SKRZYŃSKA Ewa | 00 00 | 41.25 41.86 |
7. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 3:08.79 | 158 |
BISZKONT Katarzyna WYSOCKA Klaudia | 00 00 | 46.06 55.34 | MIKOŁAJEK Aleksandra MACIUKIEWICZ Zuzanna | 00 00 | 47.69 39.70 |
8. | Trójka Puławy 1 | Trójka Puławy | 3:21.81 | 129 |
BIELAWSKA Olga ANTOŃCZYK Sylwia | 01 01 | 55.14 55.69 | JĘŻAK Oliwia RZEPKA Patrycja | 00 01 | 45.19 45.79 |
9. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 3:21.84 | 129 |
STĘPORA Julia DENYS Agnieszka | 00 00 | 55.42 54.08 | KOŚCIK Katarzyna DZIWULSKA Julia | 00 00 | 47.64 44.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2011-10-08 - 12:30 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:37.12 | 174 |
MAZUR Jakub KOWALSKI Jakub | 00 00 | 38.92 44.07 | WŁODARCZYK Franciszek KRAKOWIAK Piotr | 00 00 | 39.97 34.16 |
2. | Żak Biała Podlaska 1 | Żak Biała Podlaska | 2:50.32 | 136 |
KOWALSKI Mateusz KRAWCZAK Patryk | 00 00 | 49.02 48.66 | CHAREWICZ Hubert KLEJ Jakub | 00 00 | 34.00 38.64 |
3. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:50.69 | 135 |
WIÓRKO Dawid OBST Radosław | 00 00 | 37.18 48.41 | SZUWARA Kacper KOŁCON Patryk | 00 00 | 47.62 37.48 |
4. | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:50.87 | 135 |
MASIAK Mateusz JARGIŁO Nataniel | 00 00 | 45.11 43.53 | MAJEWSKI Gabriel HERBET Patryk | 00 00 | 43.91 38.32 |
5. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:55.75 | 124 |
ZARZYCKI Damian WÓJCIK Mateusz | 00 01 | 36.40 52.59 | WOŁOSZYN Jan SKUBISZ Artur | 00 01 | 45.62 41.14 |
6. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 3:01.00 | 113 |
JANKOWSKI Jakub PRANAGAL Jakub | 01 01 | 47.00 53.77 | HOŁUB Krzysztof PĘKAŁA Dawid | 00 00 | 40.56 39.67 |
7. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 3:03.56 | 109 |
BUKOWSKI Oskar KRAWCZYK Piotr | 01 00 | 42.73 46.38 | CHODULSKI Jakub SIEDLECKI Jakub | 00 01 | 50.66 43.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2011-10-08 - 12:37 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:10.12 | 263 |
RADZIKOWSKI Mateusz SZWEDO Iga | 99 99 | 31.73 33.13 | DRZEWIECKI Dawid SAMUŁA Wiktoria | 99 99 | 32.31 32.95 |
2. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:10.60 | 260 |
PRÓSZYNSKI Igor ZDUNEK Bogna | 99 99 | 30.93 34.69 | GAJEWSKI Jakub ZDUNEK Blanka | 99 99 | 30.65 34.33 |
3. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:15.41 | 233 |
BOBOWSKI Bartłomiej KARPIUK Natalia | 99 99 | 33.02 35.06 | ROGALSKI Bartosz BEŁCZĄCKA Estera | 99 99 | 34.25 33.08 |
4. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:22.15 | 201 |
KAWALEC Lech PLIŻGA Kinga | 99 99 | 38.55 32.54 | SIDOR Adrian KOWAL Justyna | 99 99 | 37.62 33.44 |
5. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:26.38 | 184 |
BEDNARZ Mateusz FIL Konstancja | 99 99 | 35.84 37.22 | CHAŁAT Stanisław CHUDZIK Paulina | 99 99 | 36.06 37.26 |
6. | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:37.60 | 148 |
RZEPECKI Michał GORYCZKA Julia | 99 99 | 38.08 41.72 | SZWARCZYK Maciej TOMASZEWSKA Julia | 99 99 | 37.59 40.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2011-10-08 - 12:41 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:19.59 | 248 |
BERNAT Gabriela LATO Kacper | 99 99 | 34.14 39.69 | PRAŻMO Filip CZARNECKA Wiktoria | 99 99 | 34.62 31.14 |
2. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:23.19 | 230 |
ADAMCZYK Julia ŚLICZNIAK Weronika | 99 99 | 36.68 39.97 | GRABEK Filip BRYŁA Kamil | 99 99 | 34.71 31.83 |
3. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:29.29 | 203 |
KUPERSKA Katarzyna TRAWIŃSKA Kamila | 99 99 | 37.37 44.03 | PTASZYŃSKI Adam KOZAK Jakub | 99 99 | 35.84 32.05 |
4. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:32.28 | 191 |
SĘDŁAK Wiktor ROZMUS Joanna | 99 99 | 41.43 43.19 | SIENKIEWICZ Paula KITKA Jakub | 99 99 | 34.18 33.48 |
5. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:39.53 | 166 |
PALUCH Katarzyna KORNIK Karolina | 99 99 | 42.98 46.13 | PASZKO Maciej CEBULA Michał | 99 99 | 35.87 34.55 |