Nr  1  25m grzbietowy  Kobiet  8 lat i młodsi
Nr  2  25m grzbietowy  Mężczyzn  8 lat i młodsi
Nr  3  50m grzbietowy  Kobiet  9 lat
Nr  4  50m grzbietowy  Mężczyzn  9 lat
Nr  5  100m dowolny  Mężczyzn  10 lat
 

Laur Lubelskiego Koziołka - 33 edycja - IV runda - 2009.11.22
<< TOP >>
Nr  1
2009-11-22
25m grzbietowy  Kobiet

8 lat i młodsi
Brak minimum


r. Kod Czas Pkt.
1. SKOWRONEK Zuzanna 01 UKS 51 Lublin 21.48
2. RADZKA Natalia 01 Orlik Lublin 21.53
3. PAWLIK Wiktoria 01 Orlik Lublin 22.09
4. ŁYSAKOWSKA Julia 01 MTP Lublinianka 22.65
5. POMARAŃSKA Karolina 01 UKS Wodnik Kras 22.78
6. MAZUŚ Nina 01 UKS Piątka Lubl 24.26
7. WESOŁOWSKA Agata 01 Wodnik Bielsk P 24.59
8. ŚWIERZAK Marlena 02 Sparta Biłgoraj 24.66
9. MŁYNARCZYK Anna 01 UKS 51 Lublin 24.69
10. MALINOWSKA Zuzia 01 Orlik Lublin 24.86
11. ZYCH Natalia 01 UKS 51 Lublin 24.91
12. PORĘBSKA Adrianna 02 KS Olimpia Lubl 25.38
13. JACH Julia 01 UKP Fala Kraśni 25.48
14. MAZUREK Aleksandra 01 UKS 51 Lublin 25.55
15. PIRÓG Agnieszka 01 UKS 51 Lublin 25.59
16. BŹDZIUCH Róża 01 Sparta Biłgoraj 25.91
17. DWORAK Patrycja 01 UKS 51 Lublin 26.01
18. HAŁKA Wiktoria 01 Sparta Biłgoraj 26.44
19. WLAŹ Dominika 01 Sparta Biłgoraj 26.91
20. BOROWSKA Izabela 02 Wodnik Bielsk P 27.06
21. BARAN Hanna 01 UKS 51 Lublin 27.78
22. TURCZYŃSKA Joanna 01 UKS Wodnik Kras 28.61
23. TYMICKA Agnieszka 01 Sparta Biłgoraj 29.12
24. KUREK Patrycja 01 Sparta Biłgoraj 29.14
25. TOMASIEWICZ Julia 01 UKS Piątka Lubl 29.49
26. PARZYCH Weronika 01 Sparta Biłgoraj 29.66
27. PROSKURA Nikola 02 UKS Wodnik Kras 29.71
28. BORKOWSKA Małgorzata 02 Orlik Lublin 29.78
29. SARAN Julia 02 UKS Wodnik Kras 30.00
30. KOTUŁA Diana 01 Sparta Biłgoraj 31.15
31. CHUDY Amelia 01 Sparta Biłgoraj 31.21
32. STERNIK Nikola 02 Orlik Lublin 31.35
33. JANIUK Paulina 02 UKS Piątka Lubl 32.88
34. KUBATEK Dominika 01 Sparta Biłgoraj 34.87
35. FEDYK Weronika 02 Orlik Lublin 38.67
36. ŚWIDEREK Julia 02 Orlik Lublin 45.24


<< TOP >>
Nr  2
2009-11-22
25m grzbietowy  Mężczyzn

8 lat i młodsi
Brak minimum


r. Kod Czas Pkt.
1. KRZYKAŁA Emil 01 Olimpijczyk Świ 21.38
2. MIODUSZEWSKI Dawid 01 UKS Piątka Lubl 22.73
3. KOTWICA Bartosz 01 Olimpijczyk Świ 22.84
4. BORSUK Łukasz 01 UKP Fala Kraśni 22.91
5. BOWNIK Mikołaj 01 UKS 51 Lublin 23.11
6. IWANEK Jakub 01 UKS 51 Lublin 23.56
7. PROSKURA Samuel 01 UKS Wodnik Kras 24.11
8. PRANAGAL Kuba 01 Olimpijczyk Świ 24.37
9. KRYSZPINIUK Gabriel 01 Wodnik Bielsk P 24.46
10. BOJANOWSKI Jakub 01 Orlik Lublin 24.48
11. LIPOWSKI Mateusz 02 Sparta Biłgoraj 24.88
12. DOMINIK Dawid 01 Sparta Biłgoraj 24.97
13. PAWĘZKA Kacper 01 UKS 51 Lublin 25.08
14. SOBEK Nikodem 02 Orlik Lublin 25.34
15. ZBICIAK Bartosz 01 MTP Lublinianka 25.75
16. TALARKO Mateusz 01 UKS Piątka Lubl 26.09
17. CZYŻOWSKI Mikołaj 01 Orlik Lublin 26.35
18. DUK Jakub 01 Orlik Lublin 26.79
19. DUK Konrad 02 Orlik Lublin 26.86
20. SZEWC Kacper 01 Sparta Biłgoraj 26.98
21. LISOWSKI Władysław 01 UKS Wodnik Kras 27.08
22. PAWŁOWSKI Marek 01 Orlik Lublin 27.30
23. LIS Maciej 01 UKS 51 Lublin 27.46
24. MADRAS Mikołaj 02 UKP Fala Kraśni 27.93
25. PONIEWOZIK Paweł 01 UKS Wodnik Kras 27.96
26. ZBICIAK Przemysław 02 MTP Lublinianka 28.44
27. WOŹNY Kajetan 01 Sparta Biłgoraj 28.46
28. TARASIUK Łukasz 01 MTP Lublinianka 28.52
29. KMIEĆ Jakub 01 Sparta Biłgoraj 28.65
30. ANTOSZ Krzysztof 02 Sparta Biłgoraj 28.74
31. WESOŁOWSKI Jacek 01 Wodnik Bielsk P 29.23
32. KALISZ Rafał 02 Orlik Lublin 29.48
33. SZEREMENT Kacper 01 UKS Wodnik Kras 29.74
34. CHIBICKI Filip 01 UKP Fala Kraśni 29.76
35. LITWIN Damian 01 Sparta Biłgoraj 29.97
WACHOWICZ Maksymilian 01 Sparta Biłgoraj 29.97
37. NIZIO Michał 01 Sparta Biłgoraj 31.24
38. KOZŁOWSKI Karol 01 UKS Piątka Lubl 32.78
39. DROGOMIRECKI Mateusz 01 UKS Piątka Lubl 34.12
40. PONIEWOZIK Mikołaj 03 Orlik Lublin 35.63
41. PONIEWOZIK Piotr 01 UKS Wodnik Kras 37.73
42. BOBRUK Wojciech 02 UKS Piątka Lubl 40.69


<< TOP >>
Nr  3
2009-11-22
50m grzbietowy  Kobiet

9 lat
Brak minimum


r. Kod Czas Pkt.
1. OSINIAK Ewa 00 Orlik Lublin 40.84 283
2. SMYŁEK Karolina 00 Skarpa Lublin 44.34 221
3. ŻMUDA Weronika 00 MTP Lublinianka 44.74 215
4. BRYCZEK Maria 00 UKP Fala Kraśni 45.18 209
5. RYNKOWSKA Martyna 00 UKP Fala Kraśni 46.26 194
6. CIEŚLIK Marcelina 00 UKS 51 Lublin 51.49 141
7. HAJDENRAICH Julia 00 UKP Fala Kraśni 53.22 128
8. BISZKONT Katarzyna 00 KP Avia Świdnik 55.09 115
9. SZYSZKO Paulina 00 MTP Lublinianka 55.10 115
10. ALBIŃSKA Natalia 00 Orlik Lublin 56.36 107
11. POSTĘPSKA Joanna 00 Orlik Lublin 57.46 101
12. STASIEWICZ Emilia 00 Orlik Lublin 57.87 99
13. NADOLSKA Julia 00 MUKS Lider Cheł 58.78 95
14. SZYMANEK Paulina 00 Orlik Lublin 58.91 94
15. WĄSOWICZ Magdalena 00 MUKS Lider Cheł 1:08.81 59
DYSKW. SZOT Patrycja 00 UKS 51 Lublin
DYSKW. STRUK Marcelina 00 Sparta Biłgoraj
DYSKW. TOMASIEWICZ Natalia 00 UKS Piątka Lubl


<< TOP >>
Nr  4
2009-11-22
50m grzbietowy  Mężczyzn

9 lat
Brak minimum


r. Kod Czas Pkt.
1. ZARZYCKI Damian 00 Sparta Biłgoraj 39.07 216
2. KRAKOWIAK Piotr 00 UKP Fala Kraśni 44.11 150
3. WOŚKO Stanisław 00 UKS 51 Lublin 44.76 144
4. PAŁYGA Gabriel 00 UKP Fala Kraśni 46.56 127
5. TARASIUK Sebastian 00 MTP Lublinianka 46.65 127
6. ŁUKASZCZYK Mateusz 00 UKS Wodnik Kras 46.91 125
7. WŁODARCZYK Franciszek 00 UKP Fala Kraśni 47.63 119
8. MADRAS Błażej 00 UKP Fala Kraśni 47.65 119
9. KOSMALA Szymon 00 Orlik Lublin 48.48 113
10. GUZ Mateusz 00 Orlik Lublin 49.53 106
11. GAWRYSIAK Gustaw 00 Orlik Lublin 50.43 100
12. JASZCZUK Michał 00 Orlik Lublin 51.54 94
13. DRAGAN Karol 00 Olimpijczyk Świ 51.68 93
14. GOSTYŃSKI Szymon 00 Orlik Lublin 51.98 91
15. WOŁOSZYN Jan 00 Sparta Biłgoraj 52.11 91
16. WINNICKI Maciej 00 UKP Fala Kraśni 52.62 88
17. KOSIECZ Damian 00 MTP Lublinianka 56.68 70
18. WIELGUS Jakub 00 Orlik Lublin 57.24 68
19. BARSKI Marcel 00 MTP Lublinianka 1:00.24 59
20. PIETRAS Michał 00 MTP Lublinianka 1:03.55 50
21. MISZCZUK Mikołaj 00 MUKS Lider Cheł 1:10.63 36


<< TOP >>
Nr  5
2009-11-22
100m dowolny  Mężczyzn

10 lat
Brak minimum


r. Kod Czas Pkt. 50m 100m
1. PRÓSZYŃSKI Igor 99 UKP Fala Kraśni 1:09.99 292 33.58 36.41
2. PTASZYŃSKI Adam 99 KP Avia Świdnik 1:17.88 212 37.34 40.54
3. KRÓL Oskar 99 Orlik Lublin 1:17.99 211 37.15 40.84
4. WIDZ Mikołaj 99 Orlik Lublin 1:21.23 187 37.51 43.72
5. CIEŚLIK Jakub 99 UKS 51 Lublin 1:23.27 173 38.50 44.77
6. PASZKO Maciej 99 Sparta Biłgoraj 1:23.47 172 39.59 43.88
7. SOBEK Maksymiljan 99 Orlik Lublin 1:23.71 170 38.39 45.32
8. BRYŁA Kamil 99 MTP Lublinianka 1:24.55 165 39.65 44.90
9. KRÓL Szymon 99 Sparta Biłgoraj 1:25.55 160 40.54 45.01
10. BUJANOWSKI Kamil 99 Sparta Biłgoraj 1:31.15 132 40.35 50.80
11. BEDNARZ Barłomiej 99 Sparta Biłgoraj 1:32.59 FJ 126 43.74 48.85
12. RADZIKOWSKI Mateusz 99 MTP Lublinianka 1:32.59 FJ 126 41.74 50.85
13. SZCZĘŚNIAK Nikodem 99 Orlik Lublin 1:34.44 119 44.84 49.60
14. GĄSIOR Sebastian 99 MTP Lublinianka 1:35.01 116 43.56 51.45
15. KOWALCZYK Aleksander 99 Olimpijczyk Świ 1:36.34 112 43.15 53.19
16. LATO Kacper 99 Skarpa Lublin 1:36.46 111 44.47 51.99
17. CEBULA Michał 99 Sparta Biłgoraj 1:36.54 111 44.62 51.92
18. CHALAT Stanisław 99 Skarpa Lublin 1:37.09 109 45.48 51.61
19. SIECZKA Jakub 99 MTP Lublinianka 1:37.81 107 43.47 54.34
20. SAWICKI Rafał 99 KS Olimpia Lubl 1:40.27 99 46.38 53.89
21. BEDNARZ Mateusz 99 Skarpa Lublin 1:40.48 98 42.76 57.72
22. ZADRĄG Piotr 99 UKS Wodnik Kras 1:40.58 98 46.37 54.21
23. KOSIARSKI Rafał 99 Sparta Biłgoraj 1:40.78 97 47.41 53.37
24. MAŁYSKA Bartosz 99 Skarpa Lublin 1:43.16 91 46.59 56.57
25. ŚWIĘTOŃ Filip 99 Skarpa Lublin 1:43.94 89 37.34 1:06.60
26. PIWOŃSKI Paweł 99 Sparta Biłgoraj 1:46.08 83 48.14 57.94
27. KARPIK Konrad 99 Sparta Biłgoraj 1:48.52 78 50.13 58.39
28. RZEPECKI Michał 99 Skarpa Lublin 1:58.68 59 52.66 1:06.02
29. REJMAK Dominik 99 Skarpa Lublin 2:00.62 57 54.78 1:05.84
30. SZWARCZYK Maciej 99 Skarpa Lublin 2:02.77 54 57.14 1:05.63
31. OLECH Maksymilian 99 Skarpa Lublin 2:14.88 40 6:26.80
DYSKW. PRAŻMO Filip 99 Skarpa Lublin