Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci 10-11 lat

Na pływalni H2O w Lublinie w dniu 12.11.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci 10-11 lat. Zawodnicy UKS 51 w składzie: Filip Suchański, Oliwia Rojek, Dominika Gluza, Wiktoria Golec, Hapak Magdalena, Gabriela Ciurska, Zuzanna Żelazo, Skowronek Hanna, Mateusz Marnik, Igor Kowalski, Hubert Pylak uzyskiwali bardzo dobre wyniki. Wszyscy poprawiali rekordy życiowe zdobywając łącznie 7 medali, co w klasyfikacji medalowej dało 4 miejsce na 14 zgłoszonych klubów.
Magdalena Hapak znalazła się wśród najlepszych zawodniczek 10 letnich, zajęła 2 miejsce zdobywając 2 srebrne medale (50m klasyk i 100m zmienny), Oliwia Rojek uplasowała się na 5 pozycji.
Filip Suchański wywalczył 2 złote medale (100m grzbiet i 50m motyl) klasyfikując się na 2 pozycji wśród najlepszych zawodników 11 letnich.
Hanna Skowronek zdobyła 2 srebrne medale (50m grzbiet i 50m motyl).
Zuzanna Żelazo wywalczyła brązowy medal (50m dowolny).